Rady a skúsenosti

11
Júl
2021

Vysokovýkonný laser - zaujímavosti

Pridané: 11.7.2021 22:12:31 Počet zobrazení: 601

Vysokovýkonný laser - zaujímavosti Názorné ilustrácie sú dobrým spôsobom prenosu informácií. Článok obsahuje niekoľko ilustrácií znázorňujúcich vlastnosti laserového žiarenia. Snímky boli získané pomocou špeciálne upraveného fotoaparátu. Zdrojom laserového žiarenia bol Polaris HP od Aleksander Jędrzejowski -24.02.2014

Čítajte viac... Komentáre: 0

11
Júl
2021

Vysokovýkonný laser - Polaris HP

Pridané: 11.7.2021 22:05:02 Počet zobrazení: 483

Vysokovýkonný laser - Polaris HP Výkon laserových zdrojov v prístrojoch LLLT (Low Level Laser Therapy) je obmedzený do 500 mW v jednotlivom žiaričmi. V praxi to znamená, že maximálny výstupný výkon neumožňuje vykonávanie liečby hlbších tkanív. Toto obmedzenie prekračujú vysokovýkonné lasery. od Aleksander Jędrzejowski -01.03.2014

Čítajte viac... Komentáre: 0

11
Júl
2021

Magnetoterapia - využitie magnetického poľa v liečbe osteoporózy

Pridané: 11.7.2021 20:37:39 Počet zobrazení: 881

Magnetoterapia - využitie magnetického poľa v liečbe osteoporózy Osteoporóza je ochorenie, ktorého následkom je zvýšené riziko zlomenín. Príčinou je menší obsah a hmotnosť kostného tkaniva, a tiež patologické zmeny v mikroarchitektúre kostí Liečba osteoporózy magnetickým poľom Osteoporóza je ochorenie, ktorého následkom je zvýšené riziko zlomenín. Príčinou je menší obsah a hmotnosť kostného tkaniva, a tiež patologické zmeny v mikroarchitektúre kostí. Výskum venovaný využitie pulzného magnetického poľa v liečbe ochorení kostry trval dlhšie ako tridsať rokov. Americký Úrad pre kontrolu potravín a liečiv (FDA), vzhľadom ku kladným výsledkom výskumu, vyhlásil terapiu pulzným magnetickým poľom za bezpečnú a účinnú metódu liečby osteoporózy. od Aleksander Jędrzejowski -06.12.2013

Čítajte viac... Komentáre: 0

09
Júl
2021

Terapia MLS laserom pomáha v liečbe covidových pacientov aj postcovidových stavov

Pridané: 9.7.2021 22:45:36 Počet zobrazení: 986

Terapia MLS laserom pomáha v liečbe covidových pacientov aj postcovidových stavov MLS laser, čo je kombinácia biostimulačného lasera a vysokofrekvenčného lasera, preukázateľne zmierňuje zápal a má regeneračné účinky, čo sa dá potvrdiť aj diagnostikou na RTG. MLS laser pre klinické využitie schválila aj Európska lieková agentúra. O covide sa často hovorí ako o veľmi nepredvídateľnom ochorení s mnohými následkami. Výsledky medicínskych štúdií aj praktické skúsenosti hovoria, že pre pacientov, ktorí prekonali pľúcnu formu covidu, by mohla byť riešením terapia pomocou MLS laseru.

Čítajte viac... Komentáre: 0

08
Júl
2021

Ekonomika a zdravie

Pridané: 8.7.2021 15:48:37 Počet zobrazení: 446

Ekonomika a zdravie Ak musíte pravidelne užívať veľké množstvo liekov, prípadne i malé, ale finančne náročnejšie, je pri dnešnom zdravotnom systéme na Slovensku isté, že Vás Vaša choroba pripravuje o nemalé finančné prostriedky. Samozrejme, že zdravie je na prvom mieste, a tak Vám doposiaľ ani nič iné neostávalo, len investovať.

Čítajte viac... Komentáre: 0

08
Júl
2021

Zvýšte účinnosť liečby pomocou magnetoterapeutického šperku

Pridané: 8.7.2021 15:46:35 Počet zobrazení: 506

Zvýšte účinnosť liečby pomocou magnetoterapeutického šperku Zvýšte si efekt vstrebávania liečiv a ostatných prostriedkov pravidelným nosením magneto-terapeutického prostriedku – náramok, náhrdelník, náčlenok, náušnice alebo bodový magnet na akupunktúrnom bode.

Čítajte viac... Komentáre: 0

08
Január
2021

Mikroprúdy v liečbe dekubitov

Pridané: 8.1.2021 15:41:32 Počet zobrazení: 433

Mikroprúdy v liečbe dekubitov Mikroprúdy v liečbe dekubitov od Aleksander Jędrzejowski -08.12.2016 Článok predstavuje pôsobenie mikrouprúdov a metodiku vykonávanie výkonu pri liečbe dekubitov.

Čítajte viac... Komentáre: 0

16
Február
2017

Štúdia Talianskeho Národného výboru pre výskum zistila, že všetky skúmané vakcíny boli kontaminované!

Pridané: 16.2.2017 23:07:34 Počet zobrazení: 490

Štúdia Talianskeho Národného výboru pre výskum  zistila, že všetky skúmané vakcíny boli kontaminované! Štúdia publikovaná v januári 2017 v International Journal of Vaccines and Vaccination ktorú vykonali výskumníci pod vedením Antoinetty Gatti z Talianského Narodného výboru pre výskum, ktorá je tiež riaditeľkou vedeckého centra pre nanodiagnostiku, uviedla, že výsledky skúmania "preukázali prítomnosť mikro a nanočastíc pozostávajúcich z anorganických elementov vo vzorkách vakcín", ktoré neboli uvedené na zozname ingrediencií. Táto štúdia objasňuje, že nečistoty podávané v injekciách môžu byť zodpovedné za celu radu zdanlivo nesúvisiacích reakcii spojených s očkovaním, ako sú bolesti hlavy, záchvaty, únava, bolesti svalov, paralýza a syndróm náhleho úmrtia novorodenca. Je viacmenej pravdepodobné, špekuluje výskumný tím, že kontaminanty vo vakcínach majú závažnejší vplyv najmä na deti.

Čítajte viac... Komentáre: 0

20
September
2016

Magnetické pole - biologické pôsobenie

Pridané: 20.9.2016 09:40:46 Počet zobrazení: 526

Magnetické pole - biologické pôsobenie Tkanivá ľudského tela sú tvorené predovšetkým diamagnetickými látkami. Naviac mnohé štruktúry vykazujú paramagnetické vlastnosti. Pôsobenie vonkajšieho magnetického poľa mení energetický stav tkanív, čo ovplyvňuje biologické funkcie, ktoré tieto tkanivá plnia. V organizme je prítomné tiež množstvo zlúčenín, ktoré sú dôležité pre jeho funkciu. Tieto zlúčeniny obsahujú kovy s feromagnetickými vlastnosťami, napr. Hemoglobín, ktorý je zodpovedný za prenos krvných plynov, obsahuje železo. Magnetické pole pôsobí na substancie s piezoelektrickými vlastnosťami a spôsobuje ich mechanické deformácie. Okrem iného ide o kolagén - základný stavebný kameň kostí či rad zlúčenín proteínu, keratínu, dentínu, ktoré tvoria kostnú svalek pri ťažké synostóze.

Čítajte viac... Komentáre: 0

30
Júl
2013

Vplyv magnetoterapie na ľudské telo

Pridané: 30.7.2013 10:45:38 Počet zobrazení: 548

Vplyv magnetoterapie na ľudské telo Magnetoterapia má všestranný vplyv na ľudské telo. Jednoduchý spôsob aplikácie a vlastnosti magnetického poľa prinášajú pozitívne výsledky liečby. Magnetické pole preniká bez obmedzenia cez oblečenie, sadrový obväz a celé ľudské telo. Jediným způsebem, ako možno zmeniť rozloženie magnetického poľa, je umiestnenie feromagnetík v oblasti líniou poľa. Feromagnetikum nepôsobí ako bezpodmienečná clona, ​​avšak olivňuje priebeh línií magnetického poľa.

Čítajte viac... Komentáre: 0

DOBRÁ RADA NAD ZLATO !

Liečba sa dá zefektívniť!

Liečba sa dá zefektívniť!

Nech užívate akýkoľvek liek, akýkoľvek doplnok výživy alebo akúkoľvek liečebnú kozmetiku, ich účinok nemusí byť 100%, a to len z prostého dôvodu, Váš organizmus si z tohto prostriedku v skutočnosti odoberie len určitú časť a zostatok sa bez efektu vylúči.

Zvýšte si efekt vstrebávania liečiv a ostatných prostriedkov pravidelným nosením magneto-terapeutického prostriedku – náramok, náhrdelník, náčlenok, náušnice alebo bodový magnet na akupunktúrnom bode.

Je vedecky preukázané, že vďaka lepšiemu spriechodneniu lymfatických ciest a väčšej kapacite kyslíka v krvi, sa zvýši schopnosť orgánov i celého organizmu prijímať podávané liečebné a podporné prostriedky.

Najjednoduchším spôsobom ako túto úlohu splniť je dennodenné nosenie magnetoterapeutického prostriedku !

 

 

 

 

 

EKONOMIKA A ZDRAVIE

Liečba je čoraz drahšia a drahšia.

Liečba je čoraz drahšia a drahšia.

Ak musíte pravidelne užívať veľké množstvo liekov, prípadne i malé, ale finančne náročnejšie, je pri dnešnom zdravotnom systéme na Slovensku isté, že Vás Vaša choroba pripravuje o nemalé finančné prostriedky.

Samozrejme, že zdravie je na prvom mieste, a tak Vám doposiaľ ani nič iné neostávalo, len investovať.

V tejto chvíli je slovo neostávalo skutočne v minulom čase !

Nosením magnetoterapeutického výrobku, prípadne pravidelným aplikovaním magnetoterapie pomocou magnetoterapeutického prístroja, je reálne postupne znížiť užívaný objem liekov.

Nakoľko sa bavíme o ekonomike dovoľujeme si vás upozorniť, že rozdiel medzi pulzným magnetoterapeutickým prístrojom a liečebným pulzným magnetoterapeutickým prístrojom, ktorý skutočne pomáha je cca. 700€. Bohužiaľ i v tejto oblasti je na trhu množstvo fejkov z katastrofálnymi parametrami, ktoré ako pulzné magnetoterapeutické prístroje len vyzerajú, ale ich používanie je len v rovine placebo, nakoľko nimi vytvorené magnetické pole sa nedostane ani cez odev.

Ak liečebný prístroj pravidelne používate, pri konzultovaní a pravidelnom kontrolovaní zdravotného stavu lekárom, môžete dospieť ku dvojitému efektu: 

  • zlepšeniu zdravotného stavu, 
  • zníženiu nákladov na samotnú liečbu.

 

 

 

 

TIBETSKÉ KVAPKY

Vyrobte si vlastný elixír zdravia.

Vyrobte si vlastný elixír zdravia.

Vážení priatelia,
týmto vám chceme darovať darček – osvedčený recept staročínskeho prostriedku, ktorý objavilo UNESCO v r. 1972 v Tibete na hlinených tabuľkách vytvorených 4 - 5 tisíc rokov pred Kristom, a ktorý bol preložený do množstva jazykov.

Použitie :
Čistí organizmus od tukových vápenatých usadenín, výrazne zlepšuje látkovou výmenu, v dôsledku čoho sa všetky cievy krvného obehu stávajú pružnejšie, čo zabraňuje vzniku vysokého krvného tlaku, infarktu, stenokardie, sklerózy, tvorenia rôznych hematómov, miznú bolesti hlavy a migrény, hučanie v ušiach, a tiež sa zlepšuje zrak i sluch.

Pri prísnom dodržaní liečby sa organizmus človeka úplne omladí.

Príprava :
350 gramov očisteného cesnaku rozkrájame nožom z nehrdza-vejúcej ocele alebo z keramiky na malé kúsky a tieto v zapätí roztlčieme v keramickom mažiariku s keramickým tĺčikom alebo v drevenej nádobe dreveným tĺčikom na čo najmenšie kúsky. Je možné použiť i hlinené nádoby a nástroje. Je potrebné sa však vyvarovať kontaktu cesnaku so železnými predmetmi.
Rozdrvený cesnak najlepšie v sklenenej, keramickej alebo hlinenej nádobe zalejeme 200 gramami 90 % liehu (spiritus concetratus).

Doporučuje sa, aby si každý užívateľ pripravil tieto kvapky sám, pričom ich účinok je možné posilniť tak, že ich vyrobíme pred dňom splnu mesiaca a v deň splnu uzavretú nádobu vystavíme
na 24 hodín na voľné priestranstvo. Následne je vhodné na druhý deň ponechať nádobu v čase najvyššieho slnka na 1-3 hodiny na slnku, prípadne nádobu obložiť aktivovanými krištáľmi. Následne pevne uzavretú nádobu uložíme na tmavé a chladné miesto na dobu lúhovania, a to 10 dní. Vylúhovanú zmes precedíme cez čisté plátno, vďaka ktorému ju môžeme krútením plátna kvalitne vyžmýkať. Získanú tekutinu cca. 250 g zlejeme
do tmavej sklenenej fľaštičky s kvapkátkom a necháme niekoľko dní odstáť. Za dva až tri dni začíname s liečbou.

Užívame po kvapkách !

Každú dávku po užití zapijeme cca. 50 gramami chladeného mlieka.
 

Postup užívania:

DEŇ   RAŇAJKY OBED VEČERA
1.  1 kvapka 2 kvapky 3 kvapky
2. 4 kvapky 5 kvapiek 6 kvapiek
3. 7 kvapiek 8 kvapiek 9 kvapiek
4.  10 kvapiek  11 kvapiek  12 kvapiek
5. 13 kvapiek  14 kvapiek  15 kvapiek
6. 15 kvapiek 14 kvapiek 13 kvapiek
7. 12 kvapiek 11 kvapiek 10 kvapiek
8.  9 kvapiek  8 kvapiek  7 kvapiek
9. 6 kvapiek 5 kvapiek 4 kvapky
10. 3 kvapky 2 kvapky 1 kvapka
11. 15 kvapiek 25 kvapiek 25 kvapiek
12. 25 kvapiek 25 kvapiek 25 kvapiek


a ďalšie dni užívajte 25 kvapiek 2x denne až do úplného spotrebovania uvedenej dávky lieku.


Liečbu neopakovať skôr ako po 5 rokoch!


Poznámka : Podľa vyjadrenia lekárov je tento prostriedok
pri dodržaní postupu užívania neškodný a sám o sebe nemôže spôsobiť zdravotné problémy.


Pri citlivom žlčníku alebo dokonca pri jeho chorobe je potrebné sa k tejto liečbe poradiť s lekárom.

 

 

 

 

 

MAGNETIZÁCIA TEKUTÍN A POTRAVÍN

Chutnejšia a stráviteľnejšia úprava.

Chutnejšia a stráviteľnejšia úprava.

V tejto časti sa Vás budeme snažiť inšpirovať liečiť svoje zdravotné problémy i inak ako liekmi !

 

 

 

 

Magnetizácia dáva tekutinám celkom zvláštne a biologicky významné vlastnosti. Voda sa stáva mäkšou (znižuje sa povrchové a vnútorné napätie) a menia sa aj jej chuťové vlastnosti.

Doporučovaná doba expozície je 15 minút až 4 hodiny.

Magnetizáciu tekutín urýchli a predĺži jej efekt, keď sa tekutina uvedie do varu a nechá sa v magnetickom poli vychladnúť.    Tento postup je najvhodnejší pri príprave čajov, najmä bylinkových.

Magnetizovať je možné aj potraviny a hlavne ovocie s vysokým obsahom vody.

K liečbe sa väčšinou používa magnetizácia tekutín severným pólom.

Výskumom sa preukázala väčšia odolnosť organizmu proti infekciám, regulačné účinky na tráviacu sústavu, protiatersklerotické efekty, ukľudňujúce účinky na nervový systém.

Pulzné magnetoterapeutické prístroje z našej  ponuky umožňujú veľmi jednoduchú prípravu magnetizovaných tekutín alebo potravín v domácnosti – napr. vložením fľaše s tekutinou do aplikátora, alebo jej postavením na akýkoľvek aplikátor. Takto pripravená tekutina má veľmi dobré detoxikačné účinky a celkovo napomáha k udržaniu a k zlepšeniu kvality látkovej výmeny.

Takýmto spôsobom môže užívať magnetoterapiu i osoba, ktorá má niektorú z kontraindikácií!
 

 

 

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie