INŠPIRÁCIE PRE ZDRAVIE

ODBORNOSŤ JE PRIORITOU !

ODBORNOSŤ JE PRIORITOU !

 

 

 

Oddiel INŠPIRÁCIE PRE ZDRAVIE je súčaťou našich služieb. Sme presvedčený, že súčasťou kvalitných služieb je okrem obchodneho a technického servisu i servis odborný. Na Slovensku sa odborné informácie nezískavajú jednoducho.   Fyzioterapia je skôr trpenou, ako štandardnou súčasťou zdravotnej starostlivosti.

 

Pozrite sa na najnovšie poznatky z oblasti fyzikálnych terapií, ako v oblasti humánnej, tak i veterinárnej, ktoré pravidelne zbierame a zverejňujeme v oddiele RADY A SKÚSENOSTI.

Informácie čerpáme s popredných vedeckých portálov, národných asociácií a komôr, či publikácií popredných odborníkov z oblasti fyzioterapie a elekroliečby.

 

 

V oddiele PORADŇA sa nás môžete pýtať na problematiku fyzikálnej liečby.

 

 

Veľa odpovedí na vaše otázky nájdete i v oddiele ZOZNAM OCHORENÍ, kde si môžete vyhľadať fyzikálne spôsoby liečby podľa konkrétneho ochorenia ak vám už bolo diagnostikované!

 

 

V oddiele REFERENCIE A CERTIFIKÁTY najdete širokú databázu odkazov a kontaktov na našich zákazníkov a spolupracovníkov ktorý používajú fyzikálnu terapiua či sa fyzikýlnym terapiám po dlhé roky venujú! 

 

 

Základom úspešnej liečby sú odborné informácie!

Základom úspešnej liečby sú odborné informácie!

 

Informačné zdroje: 

 

Portal Fizjotechnologie.com je tvorený skupinou odborníkov z oblasti fyzikálnych terapií.

Naším poslaním je propagacia vedomostí z oblasti fyzikálnych terapií a odborné vysvětlení sporných zaležitosti.

Využíváme spoľahlivý vedecký výskum ako i vlastné prípadové študie.

https://fizjotechnologia.com/cs/

 

PubMed® obsahuje viac ako 32 miliónov citácií na biomedicínsku literatúru od MEDLINE, časopisy o prírodných vedách a knihy online. Citácie môžu obsahovať odkazy na plnotextový obsah z portálu PubMed Central a webových stránok vydavateľov.

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/

 

Databáza liekov a liečiv v Slovenskom jazyku

https://www.adc.sk/

 

Zdravie od A do Z - Váš kompletný sprievodca stavmi, príznakmi a liečbou vrátane toho, čo robiť a kedy získať pomoc z Veľkej Británie

https://www.nhs.uk/

 

Celosvetová odborná fyzioterapeutická komunita, rozdelená podľa názvov, pričom sa používajú sa tri rôzne primárne tituly: fyzioterapia, fyzikálna terapia a kinezioterapia.

https://www.physio-pedia.com/Physiotherapy_/_Physical_Therapy

 

 

BOJUJEME S COVID-19

BOJUJEME S COVID-19

 

Dnes keď nás média zaplavujú množsvom negatívnych správ o nebezpečných respiračných ochoreniach spojených s vírusom SARS-Cov2 z ktorého sa vivinulo ochorenie COVID-19 sa i my snažíme hľadať a nachádzať možné riešenia.

Okrem masívne propagovaného riešenia - očkovania niektorou z experimentálnych vakcín, ktoré presadzuje vláda SR a "pandemická komisia".

Nakoľko sa v exteriéri predmetný vírus takmer nešíri (i keď i na toto možné šírenie máme riešenie) je potrebné sa sústrediť na elimináciu respiračných vírusov v interiéri! Za týmto účelom sa už desaťročia vyrába technika prostredia!   

 

ZABRÁŇME ŠÍRENIU RESPIRAČNÝCH VÍRUSOV V INTERIÉRI POMOCOU TECHNIKY PROSTREDIA

technika prostredia

 

Pripravili sme pre vás pomerne rozsiahlu publikáciu o našich možnostiach ako eliminovať respiračné vírusy, s názvom  BOJUJEME S COVID-19ktorú si môžete stiahnuť z nášho úložiska kliknutím na názov.

 

Nami ponúkané prístroje sú okrem iného určené i na posilnenie imunitného systému. Ocenia to i ľudia ktorý už ochorenie Covid prekonali! 

Post Covidové stavy, v zmysle na stránkach uvedených článkov, uspešne riešia naše zariadenia, ako vysokovýkonný laser, bio stimulačný laser a magnetoterapia!

biostimulacny laser     bodovy laser

Magnetoterapeutický prístroj      Magnetoterapia

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie