Panel používateľa

Ekonomika a zdravie

Pridané: 8.7.2021 15:48:37 Počet zobrazení: 415

08 Júl 2021

Ak musíte pravidelne užívať veľké množstvo liekov, prípadne i malé, ale finančne náročnejšie, je pri dnešnom zdravotnom systéme na Slovensku isté, že Vás Vaša choroba pripravuje o nemalé finančné prostriedky. Samozrejme, že zdravie je na prvom mieste, a tak Vám doposiaľ ani nič iné neostávalo, len investovať.

Ekonomika a zdravie

Ak musíte pravidelne užívať veľké množstvo liekov, prípadne i malé, ale finančne náročnejšie, je pri dnešnom zdravotnom systéme na Slovensku isté, že Vás Vaša choroba pripravuje o nemalé finančné prostriedky.

Samozrejme, že zdravie je na prvom mieste, a tak Vám doposiaľ ani nič iné neostávalo, len investovať.

V tejto chvíli je slovo neostávalo skutočne v minulom čase !

Nosením magnetoterapeutického výrobku, prípadne pravidelným aplikovaním magnetoterapie pomocou magnetoterapeutického prístroja, je reálne postupne znížiť užívaný objem liekov.

Nakoľko sa bavíme o ekonomike dovoľujeme si vás upozorniť, že rozdiel medzi pulzným magnetoterapeutickým prístrojom a liečebným pulzným magnetoterapeutickým prístrojom, ktorý skutočne pomáha je cca. 700€. Bohužiaľ i v tejto oblasti je na trhu množstvo fejkov z katastrofálnymi parametrami, ktoré ako pulzné magnetoterapeutické prístroje len vyzerajú, ale ich používanie je len v rovine placebo, nakoľko nimi vytvorené magnetické pole sa nedostane ani cez odev.

Ak liečebný prístroj pravidelne používate, pri konzultovaní a pravidelnom kontrolovaní zdravotného stavu lekárom, môžete dospieť ku dvojitému efektu:

zlepšeniu zdravotného stavu,
zníženiu nákladov na samotnú liečbu.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie