Panel používateľa

Štúdia Talianskeho Národného výboru pre výskum zistila, že všetky skúmané vakcíny boli kontaminované!

Pridané: 16.2.2017 23:07:34 Počet zobrazení: 453

16 Február 2017

Štúdia publikovaná v januári 2017 v International Journal of Vaccines and Vaccination ktorú vykonali výskumníci pod vedením Antoinetty Gatti z Talianského Narodného výboru pre výskum, ktorá je tiež riaditeľkou vedeckého centra pre nanodiagnostiku, uviedla, že výsledky skúmania "preukázali prítomnosť mikro a nanočastíc pozostávajúcich z anorganických elementov vo vzorkách vakcín", ktoré neboli uvedené na zozname ingrediencií. Táto štúdia objasňuje, že nečistoty podávané v injekciách môžu byť zodpovedné za celu radu zdanlivo nesúvisiacích reakcii spojených s očkovaním, ako sú bolesti hlavy, záchvaty, únava, bolesti svalov, paralýza a syndróm náhleho úmrtia novorodenca. Je viacmenej pravdepodobné, špekuluje výskumný tím, že kontaminanty vo vakcínach majú závažnejší vplyv najmä na deti.

Štúdia Talianskeho Národného výboru pre výskum  zistila, že všetky skúmané vakcíny boli kontaminované!

Najnovšia štúdia zistila, že všetky skúmané vakcíny boli kontaminované!
06/02/2017 od Vedomec 26 komentárov
kontaminaciaVýskumníci testujúci 44 vzoriek tridsiatich rôzných vakcín zistili ich kontamináciu nebezpečnými látkami, vrátane červených krviniek, ťažkých kovov a iných nečistôt.

Kontaminované boli všetky vakcíny, okrem jedinej – používanej u zvierat.

Použijúc najnovšie, veľmi senzitívne technológie, ktoré nie sú využívané výrobcami vakcín, talianskí vedci boli nepríjemne prekvapení odhaleniami samostatných kotaminantov a zlúčenín organického odpadu, vrátane červených krviniek ľudského alebo zvieracieho pôvodu, ale tiež ťažkých kovov ako olovo, wolfrám, zlato, chróm, ktoré sú spojené s autoimunitnými ochoreniami a leukémiou.

Štúdia publikovaná v januári 2017 v International Journal of Vaccines and Vaccination ktorú vykonali výskumníci pod vedením Antoinetty Gatti z Talianského Narodného výboru pre výskum, ktorá je tiež riaditeľkou vedeckého centra pre nanodiagnostiku, uviedla, že výsledky skúmania "preukázali prítomnosť mikro a nanočastíc pozostávajúcich z anorganických elementov vo vzorkách vakcín", ktoré neboli uvedené na zozname ingrediencií.

Častice olova boli napríklad nájdené v HPV vakcíne – proti rakovine krčku maternice , ďalej v sezónnej protichrípkovej vakcíne a tiež vo vakcíne proti meningitíde C.

Vzorky dojčeneckých vakcín DTP proti záškrtu, tetanu a čiernému kašľu, ďalej proti hepatitíde B a detskej obrne obsahovali nerez, wolfrám a agregát (zlúčeninu) zlata a zinku.

V iných vakcínach boli ťažké kovy ako platina, striebro, bizmút (toxický kov hromadiaci sa podobne ako olovo v pečeni, obličkách, kostiach a v nervovom tkanive), železo a chróm. Chróm samotný, ale aj jeho zlúčeniny so železom a niklom boli identifikované v 25. testovaných vakcínach.

Chrípková vakcína pre deti od troch rokov obsahovala 11 kovov a ich zlúčenín – podobných tým, ktoré sú spájané s leukémiou, poznamenali výskumníci.

Mnohé vakcíny obsahovali železo a jeho zliatiny, ktoré podľa autorov štúdie "môžu koródovať, pričom proces korózie spôsobuje toxicitu vplývajúcu na tkanivá".

Výskumný tím dal k dispozícii obrázok miesta v skúmanej kvapke vakcíny proti záškrtu, čiernému kašľu, tetanu a mozgovej obrne, na ktorom je "jasne viditeľná morfológia červenej krvinky, ktorú však nedokázali identifikovať, či je ľudská alebo zvieracia". Okrem toho sa vo vakcíne nachádzali pozostatky hliníka, brómu, silikónu, draslíka a titánu.

Feligen, jediná testovaná veterinárna vakcína bola zároveň jedinou nekontaminovanou zo všetkých 44.

Hliník ma dobre zdokumentované dôkazy o neurotoxicite. Preto sa vo Francúzsku vo veterinárnych vakcínach nepoužíva. V ľudských však áno. Výskumníci vyjadrili obavy nad súhrou viacerých toxínov, ak sa pridajú k tomuto známemu neurotoxínu.

"V toxikológii je známym faktom, že kontaminanty vytvárajú mutuálny, synergický efekt a ako sa ich počet zvyšuje, rastie aj ich účinok a nepredvídateľnosť. Platí to o to viac ak je nejaká substancia neznámeho pôvodu."

Výskumný tím bol prekvapený toľkou kontamináciou a nevedel zistiť ako sa kontaminanty do vakcín dostali. Niektoré neznáme kontaminanty vo vakcínach ani nevedel identifikovať. Uviedol však, že

"v každom prípade, a to bez ohľadu na pôvod znečisťujúcich látok, tieto nesmú byť prítomné v žiadnych injekčných liekoch a už vôbec nie vo vakcínach (ktoré majú priamy vplyv na imunitu, pozn. prekl.), obzvlášť nie v tých pre batoľatá."

Nežiadúci účinok

Táto štúdia objasňuje, že nečistoty podávané v injekciách môžu byť zodpovedné za celu radu zdanlivo nesúvisiacích reakcii spojených s očkovaním, ako sú bolesti hlavy, záchvaty, únava, bolesti svalov, paralýza a syndróm náhleho úmrtia novorodenca. Je viacmenej pravdepodobné, špekuluje výskumný tím, že kontaminanty vo vakcínach majú závažnejší vplyv najmä na deti.

Akonáhle sa kontaminanty ako hliník, či už by vo vakcínach mal alebo nemal byť, dostanú prostredníctvom vakcín do tela, spúšťajú reakciu imunitného systému.

Tak, ako pri ktoromkoľvek malom cudzom telese, ktoré sa dostane do tela, jeho reakcia na kontaminanty vo vakcínach je potentná, doposiaľ málo objasnená, nepredvídateľná a, ako podotkli talianskí výskumníci, nepotrebná.

Imunitný systém pri vniknutí akéhokoľvek cudzieho telesa vysiela armádu bielych krviniek – makrofágov, ktoré obkľúčia cudzie teleso a zdržia ho v mieste opuchu.

Ak sa ale v prípade vakcín kontaminanty vyplavia ďalej do krvného riečišťa a následne do vzdialených orgánov, vrátane čriev (ktoré sú zodpovedné za viaceré telesné funkcie, vrátane imunity) reakcia imunity môže byť v lepšom prípade zreteľná dlho po tom, ako sa kontaminanty do tela nepatrne dostali.

V tom horšom prípade môže proti votrelcovi imunitný systém spustiť akútny zápalový proces, vrátane vyslania cytokínov. Niektoré z týchto chemických nositeľov, ako interleukin-6 je spojený s autizmom.

Keďže sa tieto kontaminanty majú tendenciu v tele zdržiavať (a to bez možnosti, aby bolí identifikované v krvi, pozn. prekl.) a donekonečna stimulovať imunitu, môžu spôsobiť chronické zápaly manifestujúce ako autoimunitné ochorenia, kde sa imunitný systém obráti proti bunkám vlastného tela – čo je napríklad prípad cukrovky typu A.

Bolo tiež zistené, že kontaminanty z vakcín sú schopné preniknúť bunkový nukleus a vplývať na DNA, poznamenali vedci. Nik však zatiaľ nevie, aký účinok to na bunku má.

Jasné nebezpečenstvo

Táto práca nepoukazuje len ta to, že vakcíny sú plné nečistôt, pričom niektoré nemohi identifikovať ani výskumníci na najvyššej úrovni. Nechtiac tiež zosmiešňuje úrady, ako FDA a CDC, ktoré majú mať na starosti bezpečnosť liekov, ale namiesto toho bez adekvátných preverovaní neopodstatnene tvrdia, že všetky vakcíny prešli potrebnými testovaniami a sú preto bezpečné.

Zistenia neodhalili len to, že dlhodobé následky vakcín ani nemôžu byť sledované a skúmané. A ak takzvané protirakovinové HPV vakcíny obsahujú rakovinu spôsobujúce zlúčeniny toxických kovov, ich používanie na prevenciu rakoviny, ktorou dievčatá pred dosiahnutím 21. roku takmer nemôžu byť postihnuté, nie je len nezmyselné. Je to neslýchané zneužívanie dôvery.

Určite sa objavia a už aj objavili snahy na spochybnenie aj tejto štúdie. Jej výsledky však nielen že jasne vyvracajú tvrdenia, že vakcíny sú bezpečné a účinné, ale že predstavujú jasné a zreteľné nebezpečenstvo.

Tuto je celá táto štúdia v PDF v Slovenskom jazyku

Preklad: Sloboda v ockovani

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie