Termoterapia

Infražiariče pre termoterapiu

Infražiariče pre termoterapiu

TERMOTERAPIA A FOTOTERAPIA V JEDNOM ZARIADENÍ
ODSTRÁNI ÚNAVU, ZVYŠUJE FYZICKÚ A PSYCHICKÚ VÝKONNOSŤ ! STIMULUJE KRVNÝ OBEH, ZBAVUJE NADVÁHY A STRESU, POSILŇUJE IMUNITNÝ SYSTÉM, OMLADZUJE CELÝ ORGANIZMUS ! OKAMŽITE DODÁ POTREBNÉ TEPLO PRESNE TAM, KDE POTREBUJETE !

Predstavujeme Vám nový systém v termoterapii a fototerapii, ktorý plne nahrádza klasickú teplovzdušnú saunu a je dokonca kombinovaný s fotoefektom biolampy. Infražiarič v porovnaní s tradičnou saunou neohrieva vzduch okolo nás. Pozlátený rubínový žiarič s optimálnou parabolou vytvára vlnenie o vlnovej dĺžke 1,2 um, ktoré preniká cez pokožku až ku svalstvu a kĺbom. Týmto začne uvoľňovať a odstraňovať nežiadúce toxické látky a spaľovať tukové bunky i z hlbšie položených vrstiev.

Blahodarné účinky infračerveného žiarenia:

  • úbytok na váhe - bez cvičenia a diét podporuje látkovú výmenu a urýchľuje spaľovanie tuku,
  • starostlivosť o pokožku – čistenie pór – omladenie a zmäkčenie pokožky,
  • krvný obeh - oživenie – posilnenie obehového systému - normalizovanie krvného tlaku,
  • zmiernenie bolesti – natiahnutého svalstva - reumatickej bolesti – menštruačnej bolesti,
  • pomoc pri poraneniach - rýchlejšie hojenie rán – odstránenie opuchov ,
  • liečenie – kožných ochorení – endokrinologických problémov – psychických problémov,
  • zlepšuje efekt iných liečebných procedúr (masáž, rehabilitácia, kozmetika).
                                                                                                                                                                             V tomto oddiely Vám predstavujeme najnovšiu generáciu krátkovlnných lineárnych infražiaričov, ktoré sú určené pre infraterapiu.

Spôsob aplikácie:
- lokálne pôsobenie na postihnuté miesto – vhodný polohovateľný stojan,
- celoplošné pôsobenie jedného žiariča na ležiaceho pacienta alebo dvoch oproti pôsobiacich žiaričov u stojaceho pacienta.

Ďalšie využitie:
VYŠETROVANIE, LIEČENIE, MASÍROVANIE V LÚČOCH PRÍJEMNÉHO TEPLA !
Každý mi dá určite za pravdu, keď poviem, že je podstatne príjemnejšie ak si líhame na príjemne teplé vyšetrovacie alebo masážne lehátko, ako keď náš prirodzený stres ešte viac podporí studená podložka. Taktiež teplota rúk liečiteľa, maséra alebo lekára by nás nemala nepríjemne prekvapiť. Pod príjemne teplými lúčmi, ktoré nás prehrejú až do kostí, sa rýchlejšie uvoľníme a lepšie budeme prijímať procedúru. Taktiež pre maséra je jednoduchšia práca na teplom a vláčnom tele, ako na studených a tvrdých svaloch. Najnovšie ohrievacie zariadenie - infražiarič HELIOSA CHROM - Vám svojím jedinečným výkonnom pomôže ku skvelému efektu a dobrému pocitu Vášho klienta.

Technické informácie:
Krátkovlnný lineárny infražiarič najnovšej generácie má žiarič vyrobený z rubínu, pričom
pre dosiahnutie ideálnej vlnovej dĺžky je jeho povrch legovaný zlatom.
Pracuje s viditeľným svetelným lúčom o vlnovej dĺžke 1,2 um, čo je najkratšia umelo vytvorená vlnová dĺžka v spektre INFRA akú sa nám doposiaľ podarilo vytvoriť. Vlastnosťou tohto žiarenia je, že sa zmienená vlnová dĺžka nezastavuje ani na plynnom a tekutom skupenstve. Ohrieva len predmety v tuhom skupenstve. Na samotnom žiariči je pri tvorbe tejto vlnovej dĺžky neuveriteľných 2200°C! Zariadenie sa pripája už namontovaným vodičom do elektrickej siete 230V, 50Hz, min.16A, jeho výkon je 1000-2000W. Infražiarič HELIOSA dosahuje okamžite po zapnutí svoj 100% výkon, čím taktiež dochádza ku nezanedbateľnému ekonomickému efektu.

Infražiarič HELIOSA by mal byť všade tam, kde je človek vystavený i krátkodobému chladu, napr. v ambulanciách, kúpeľoch, masérskych salónoch, a pod. A taktiež v každej domácnosti na rýchle a jednoduché saunovanie.

Ďalšie výrobky pre TERMOTERAPIU - kliknutím budete presmerovaní na konktretnu stránku.

Kompletná ponuka infražiaričov - teplometov, ktoré ponúka naša firma, sa Vám  okamžite zobrazí po kliknutí na slovo TEPLOMET.

Pre aplikácu tepla  sú taktiež zaujímavé výrobky - SÁLAVÉ PANELY najmä z prírodných materiálov.  

TERMOTERAPEUTICKÉ VÝROBKY V NAŠEJ PONUKE

Zobraziť:
Zobraziť:
Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie