Zostava Biomag Lumina 3D-e FS pre domáce použitie

Zostava Biomag Lumina 3D-e FS pre domáce použitie

OBĽUBENÝ VÝROBOK CENA NA VYŽIADANIE ŠPIČKOVÉ PARAMETRE

Zostava Biomag Lumina 3D-e FS s patentovanou 3D technológiou je určená pre domáce použitie. Ponúka generátor pulzov Lumina3D-e EASY s aplikátorom A12PM pre pohodlnú aplikáciu na celé telo, či solenoidom SL29 pre aplikáciu pulzného elektromagnetického poľa (PEMF) na končatiny či orgány hlavy. Zostava je určená pre hĺbkové i povrchové pôsobenie a je možné ju použiť pri väčšine zdravotných ťažkostí pre ktoré nie je magnetoterapia kontraindikáciou.

Doručenia

Doručenia

Možnosti dodania tohto produktu. Pridanie iného produktu do nákupného košíka môže zmeniť možnosti doručenia.

Slov. poštou - cenu vyžiadať písomne alebo telefonicky

Cena poistného, balného a poštovného závisi od hmotnosti a rozmerov balíka. Výšku tohto poplatku Vám oznámime po prijatí Vašej objednávky. Ak ju potrebujete vedieť vopred, kontaktujte nás prosím písomne alebo telefonicky.

Zadarmo

Kuriérom (UPS) - cenu vyžiadať písomne alebo telefonicky

Cena poistného, balného a dopravy závisi od hmotnosti a rozmerov zásielky. Výšku tohto poplatku Vám oznámime po prijatí Vašej objednávky. Ak ju potrebujete vedieť vopred pred odoslaním objednávky, kontaktujte nás prosím písomne alebo telefonicky.

Zadarmo
Zavrieť

Skladové číslo:

Slov. poštou - cenu vyžiadať písomne alebo telefonicky0 €

Výrobca: BIOMAG

Zostava Biomag Lumina 3D-e FS pre domáce použitie obsahuje generátor pulzov s ovládaním Lumina 3D-e Easy ktorý ponúka množstvo výhod. Vďaka domácej aplikácií pulznej magnetoterapie môžu byť výsledky liečby efektívnejšie, rýchlejšie, pravidelnejšie, dlhodobejšie a tiež ekonomicky výhodnejšie.

Po konzultácii a diagnostike lekárom vám radi ponúkneme pomôcky, ktoré môže po vylúčení kontraindikácií používať takmer každý člen vašej rodiny.

Vo všetkých prístrojoch Biomag® sú diagnostické programy úplne nahradené novým spôsobom indikácie terapie.

Nové prístroje Biomag® ponúkajú výber 6 výrazne inovatívnych terapeutických účinkov, ktoré dosahujú vynikajúce terapeutické výsledky pri aplikácii dvakrát denne po dobu 20 minút.

Tieto účinky boli získané na základe rozsiahlej analýzy mnohých klinických štúdií z celého sveta a sú zamerané na kľúčové terapeutické účinky pulzných magnetických polí.

Aplikátor A12PM možno vďaka jeho veľkým rozmerom aplikovať na veľké časti tela s maximálnym komfortom. Obľúbený solenoid SL29 je už dlho prvou voľbou pre hlboké aplikácie v oblasti ramien, kolien a iných kĺbov.

Táto obľubená magnetoterapeutická súprava Biomag Lumina 3D-e FS sa dodáva v taške EB4, ktorá zabezpečuje nielen bezpečné skladovanie, ale aj prepravu, aby ste mali súpravu vždy na dosah.

Technické parametre:

Generátor PEMF a programový ovládač Lumina 3D-e Easy

Technológia:
3D-e patentovaná technológia Biomag®
druhá generácia 3D pulznej magnetoterapie

Programy:
6 inovatívnych programov 3D-e
s terapeutickým účinkom na širokú škálu symptómov

Zobrazenie:
Farebný dotykový display

Výstupy:
4 úplne nezávislé kanály pre najnovšie aplikátory Biomag®

Intenzita:
35 mT - pre každý výstup (z toho 80 % je použiteľných)

Frekvencia:
1-81 Hz - pre nízkofrekvenčné magnetoterapeutické aplikácie

Opakovanie programu:
Áno - je možné spustiť automatické opakovanie

Jazyky:
13 jazykov
(de, en, es, it, pl, fr, hu, pt, ru, cs, sk, uk, vi)

Napájanie:
Univerzálne - funkčné takmer na celom svete

Možnosť premenovať programy:
8 pozícií - na premenovanie programov napr. dedkové koleno....

Certifikácia MDR:
Tento výrobok je certifikovaný podľa MDR EÚ (2017/745).
MDR zabezpečuje najvyššie štandardy zdravotníckych pomôcok pre pacientov v Európskej únii.

ŠUKL:

P 3335A - Prístroj magnetoterapeutický Biomag Lumina 3D-e s aplikátormi, KHB 

 

Aplikátor PEMF:

Lôžkový aplikátor A12PM 

Výhody a parametre aplikátora:

Môže sa použiť na väčšie časti tela.
Univerzálny plochý aplikátor.
Dĺžka 1 400 mm; šírka 450 mm; výška 40 mm.
Patentovaná 3D technológia.
Možnosť spojenia do uzavretého tvaru alebo fixácie.
MIMI 3,5 mT.
Konektor 3 x JACK 3,5 mm.
Hmotnosť: 2,60 kg.

 

Solenoidový aplikátor SL29

Výhody a parametre aplikátora:
Hĺbkové aplikácie na končatiny.
Dlhodobo obľúbený solenoid.
Priemer 290 mm; hĺbka 85 mm.
Konektor 1x JACK 3,5 mm.
MIMI 4,9 mT.
Hmotnosť: 1,38 kg

 

PL5 – fixačný pásik pre Biomag Lumina

Taška EB4 – pre zostavu magnetoterapie s aplikátorom A12PM

Magnetoterapeutický tester Biomag

Návod na použitie Biomag Lumina 3D-e – EN-DE-ES-FR-PL-SK-CS

Tipy a rady, ako používať Biomag v praxi SK

 

Hodnotenie produktu

Pridať recenziu

Zadajte prosím hodnotenie, výhody alebo zápory - aspoň jedna položka je povinná.

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie