Panel používateľa

Liečebná súprava QUADRIAN

Liečebná súprava QUADRIAN

DOPRAVA ZDARMA

Magnetoterapeutická súprava QUADRIAN sa skladá z širokého chrbtového aplikátora RIANO a malého plochého aplikátora QUADRA.

1590 € s DPH

Skladové číslo:

Výrobca: DIMAP

Aplikátor RIANO je možné použiť napríklad k terapii bolestí chrbta a chrbtice vo všetkých jej častiach – krížovej, bedrovej, hrudnej aj krčnej. Vďaka svojim rozmerom obsiahne jeho pôsobenie aj priľahlé svalstvo, ktorého celkové stuhnutie a lokálne kontaktúry často významne prispievajú k vývoju bolestí. Aplikátor RIANO vyvolá vyššie prekrvenie v exponovanom tkanive a tým dosiahne uvoľnenie svalových vlákien a urýchli odplavenie kyslých splodín metabolizmu. Výborne sa hodí tiež k aplikácii na hrudník pri angíne pektoris a regenerácii srdcovej svaloviny po infarkte alebo na brucho pri vredovej chorobe žalúdka a duodenitíde, zápalových ochoreniach pankreasu a čriev, zápche a tiež pri bolestivej menštruácii a riešení gynekologických problémov obecne. Malý aplikátor QUADRA je veľmi vhodný k cielenej aplikácii na miesta, kde chceme dosiahnuť intenzívneho liečebného účinku. Môžeme ho teda použiť napríklad k utíšeniu bolestí kĺbov, zubov, hučaniu v ušiach, vhodný je tiež pri syndróme tenisového lakťa a karpálneho tunela.

Liečebná súprava QUADRIAN obsahuje: 

  • QUADRA - aplikátor pre NPMP, plochý tvar, rozmery: 230 × 230 mm, indukcia max.: 25 mT
  • RIANO – aplikátor pre NPMP, plochý tvar, rozmery: 480 x 480 x 35 mm, indukcia max.: 15-20mT
  • generátor magnetických pulzov TECHNIMAG so špeciálnymi sekvenčnými programami A, B, C a programami 0 – 13 na liečbu konkrétnych chorôb a ochorení
  • tester prítomnosti magnetického pola
  • návod k obsluhe
  • informačný a obrazový sprievodca liečbou NPMP
  • pevná koženková taška na bezpečné prenášanie

 

 

 

 

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Prihlásenie