Panel používateľa

Liečebná súprava PRIMUS R

Liečebná súprava PRIMUS R

DOPRAVA ZDARMA

Liečebná súprava PRIMUS R obsahuje široký chrbtový aplikátor RIANO. Aplikátor RIANO je možné použiť napríklad k terapii bolestí chrbta a chrbtice vo všetkých jej častiach – krížovej, bedrovej, hrudnej aj krčnej.

1432 € s DPH

Skladové číslo:

Výrobca: DIMAP

 

Vďaka svojim rozmerom obsiahne jeho pôsobenie aj priľahlé svalstvo, ktorého celkové stuhnutie a lokálne kontaktúry často významne prispievajú k vývoju bolestí. Aplikovanie nízkofrekvenčného pulzného magnetického poľa (NPMP) aplikátorom RIANO vyvolá lepšie prekrvenie v exponovanom tkanive a tým dosiahne uvoľnenie svalových vlákien a urýchli odplavenie kyslých splodín metabolizmu. Výborne sa hodí tiež k aplikácii na hrudník pri angíne pektoris a regenerácii srdcovej svaloviny po infarkte alebo na brucho pri vredovej chorobe žalúdka a duodenitíde, zápalových ochoreniach pankreasu a čriev, zápche a tiež pri bolestivej menštruácii a riešení gynekologických problémov všeobecne.

Liečebná súprava PRIMUS R obsahuje:

  • aplikátor pre NPMP - RIANO má plochý tvar, rozmery: 480 x 480 x 35 mm, indukcia max.: 15-20 mT (150 - 200 GAUSS)
  • generátor magnetických pulzov TECHNIMAG so špeciálnymi sekvenčnými programami A, B, C a programami na liečbu konkrétnych chorôb a ochorení 0 - 13 vo frekvenčnom rozsahu 2-200 Hz
  • tester prítomnosti magnetického pola
  • návod k obsluhe
  • informačný a obrazový sprievodca liečbou NPMP 

 

 

 

 

 

pulzný generátor: Dimap D2000 - A, B, C + 12 programov na desiatky ochorení

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Prihlásenie