Panel používateľa

Liečebná súprava PRIMUS Q

Liečebná súprava PRIMUS Q

DOPRAVA ZDARMA

Liečebná súprava PRIMUS Q obsahuje jeden malý plochý aplikátor štvorcového tvaru. Napriek tomu, že sa to môže zdať málo, má i tento liečebný komplet prekvapivo široké možnosti použitia.

1354 € s DPH

Skladové číslo:

Výrobca: DIMAP

Aplikátor QUADRA je svojou veľkosťou predurčený k intenzívnej cielenej terapii a regenerácii najrôznejších orgánov a tkanív. Je možné ho s úspechom použiť napríklad k odstráneniu bolestí krčnej chrbtice a k uvoľneniu okolitých svalových spazmov, uplatní sa pri liečbe hučania v ušiach (tinnitus, Meniérova choroba) či zápalu stredného ucha, dobre účinkuje pri bolestiach zubov a paradentóze. Vzhľadom k tomu, že aplikátor QUADRA vďaka svojej veľkosti generuje intenzívne magnetické pole, je veľmi vhodný k tlmeniu najrôznejších bolestí. Jeho analgetické a regeneračné pôsobenie ocenia nielen ľudia s artrózou či reumatoídnou artritídou kolenných a bedrových kĺbov, ale tiež tí, ktorých trápia problémy s tenisovými lakťami alebo syndróm karpálneho tunelu. Súpravu PRIMUS Q je možné tiež dobre využiť k liečbe hemoroidov a problémov s prostatou, k cielenej regenerácii pečene, žalúdku ( žalúdočné vredy) a ďalších vnútorných orgánov. 

Liečebná súprava PRIMUS Q obsahuje: 

  • aplikátor pre NPMP - QUADRA plochého tvaru s rozmermi: 230 × 230 mm, indukcia na povrch max: 25mT (250 GAUSS)
  • generátor magnetických pulzov TECHNIMAG so špeciálnymi sekvenčnými programami A, B, C a programami na liečbu konkrétnych chorôb a ochorení 0 - 13 vo frekvenčnom rozsahu 2-200 Hz
  • tester prítomnosti magnetického pola 
  • návod k obsluhe
  • informačný a obrazový sprievodca liečbou NPMP

 

Okrem iných problémov je aplikátor QUADRA vhodný na riešenie BOLESTI ZUBOV

 

 

 

 

 

pulzný generátor: Dimap D2000 - A, B, C + 12 programov na desiatky ochorení

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Prihlásenie