Panel používateľa

Masážna pištoľ BEURER MG 180

Masážna pištoľ BEURER MG 180

ZNÍŽENÁ CENA

Masážna pištoľ BEURER MG180 výrazne prispieva k aktivácii a regenerácii svalov cielenou masážou. 6 masážnych nástavcov umožňuje použitie na mieru. Ergonomický tvar a pohodlná rukoväť uľahčujú používanie zariadenia. Cielená masáž svalov na aktiváciu a regeneráciu!

199,90 € s DPH

Skladové číslo:

Výrobca: BEURER

Masážna pištoľ BEURER MG180 môže byť domácou alternatívou pre rázovú vlnu. Masáž vibrovaním výrazne prispieva k aktivácii a regenerácii svalov cielenou masážou. 6 masážnych nástavcov umožňuje použitie na mieru. Ergonomický tvar a pohodlná rukoväť uľahčujú používanie zariadenia. Cielená masáž svalov na aktiváciu a regeneráciu! 

1/ Sférické (guľové) hlavy  - dve veľkosti. Sú určené na masáž všetkých častí tela, s osobitným dôrazom na najväčšie svalové partie. Sú najuniverzálnejšie a najbezpečnejšie, vyrobené z odolnej peny, ktorá sa nedeformuje.

2/ S dvojitým tanierom - hrot je vyrobený z tvrdého plastu pružným tanierom pre rozvibrovanie podkožného tkaniva. Je určený tiež na zlepšenie prekrvenia povrchových svalov. Masáž týmto hrotom zvyšuje krvný obeh, a tým sú svaly viac vyživené a dostáva sa im vyšší prísun kyslíka. Masáž prirodzene vyživuje svalové tkanivá a znižuje možnosť zápalu, čo sa prejavuje menším počtom zranení a úrazov pri pohybe. Špička sa tiež odporúča na zníženie celulitídy.

3/ Rozvetvený - hrot z tvrdého plastu je určený súbežnú, paralelnú na masáž svalov pozdĺž chrbtice, úzkych a dlhých svalov (t.z. svaly chrbtice ako napr. extenzor chrbtice, trapézy, alebo aj na masáž lýtkových svalov). Funguje dobre aj pri liečbe tkanív v oblasti Achilovej šľachy, kde Vám umožňuje pracovať na šľachovom tkanive. Zaoblené konce hrotu zaisťujú, že hrot hladko kĺže po tele a presne zasahuje svaly, na ktorých použitie je určený.

 4/ Bodka - vyrobená z tvrdého plastu, je určená na masáž vybraných bodov na tele a na stimuláciu spúšťacích bodov („trigger points" sú stuhnuté miesta svalov, ktoré sa vyznačujú zvýšeným napätím. Tieto body sú zdrojom bolesti a obmedzujú pohyb). Je najpresnejší zo všetkých hláv a presne zasiahnuť aj najproblematickejšie svalové skupiny.

 5/ Plochý - vyrobený z tvrdého plastu, možno ho použiť na prácu na malých aj veľkých svaloch. Veľmi dobre prilieha na telo a tak dokáže dosiahnuť aj na hlbšie tkanivá. Je vhodný aj na prácu na najnapnutejších svaloch, ako sú napr. štvorhlavý sval alebo väčší prsný sval.

 Masážna pioštoľ MG 180  je vynikajúca pomôcka v rukách fyzioterapeuta pre masáž celého telo. Toto zariadenie sa často používa pri rehabilitácii.

  

Charakteristika a technické údaje:


Cielená masáž svalov na aktiváciu a regeneráciu
6 masážnych nástavcov pre použitie na mieru
4 úrovne intenzity - až 3 200 impulzov za minútu
S ergonomickou rukoväťou pre ľahké použitie
Môže byť použitý na všetky svalové oblasti
LED svetlá na zobrazenie stavu batérie a prevádzkového nastavenia
Ergonomický tvar
Lítium-iónová batéria s výdržou až 3 hodiny
Hmotnosť produktu: cca 1052 g
Rozmery produktu (d x š x v): 17,5 x 7 x 24 cm

Masážne prístroje od nemeckej spoločnosti Beurer nahrádzajú masážne sedenia na podložkách u maséra a umožňujú vám rozmaznávať a ošetrovať sa tam, kde môžete relaxovať najviac - doma. Uvoľnite napätie, aktivujte a doplňte svoju životnú energiu.

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Prihlásenie