Panel používateľa

ODIN - aroma náhrdelník kolekcie Lunavit

ODIN - aroma náhrdelník kolekcie Lunavit

ZNÍŽENÁ CENA

Muž dneška chce zaujať nielen svojím pestovaným výzorom, ale aj príťažlivou vôňou. Náš náhrdelník z kolekcie LUNAVIT to umožňuje. Vďaka tomuto náhrdelníku bude muž „trendy“, môže mať svoju obľúbenú vôňu alebo éterický olej stále pri sebe bez toho, aby si ich musel opakovane nanášať na pokožku.

49,95 € s DPH

Skladové číslo:

Výrobca: BEST SERVICE

Výhoda?
Tým, že si vôňu nanáša na filcovú podložku a nie priamo na pokožku, vonia úžasne po celý deň, pretože parfum na podložke nevyprchá tak rýchlo ako keby si ho nanášal na pokožku, (vôňa je podstatne trvalejšia), a tiež predchádza možným kožným problémom alebo alergiám.

Ako to funguje?

Otvorte prívesok a vložte do neho aróma podložku vo farbe podľa Vášho výberu – napr. ktorá je vhodná k Vášmu oblečeniu alebo nálade. Na podložku nastriekajte alebo nakvapkajte Vašu obľúbenú vôňu alebo olej. Postačia 2-3 strieknutia alebo 2-3 kvapky aromatického oleja. Prívesok je zvrchu perforovaný, aby sa vôňa mohla pekne rozvinúť.

Balenie obsahuje: čierny zapletaný náhrdelník vrátane aróma prívesku s motívom lebky + 6 náhradných podložiek vo farbe: oranžová, sivá - melírovaná, čierna, fialová, červená a modrá.

Náhrdelník
Dĺžka - 55 cm, karabínkový uzáver
Materiál: umelá koža

Prívesok
Rozmer - cca. 36,8 mm x 30 mm
Materiál - lesklá chirurgická oceľ

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Prihlásenie