Panel používateľa

TRIVIA - aroma náhrdelníky kolekcie Lunavit

TRIVIA - aroma náhrdelníky kolekcie Lunavit

ZNÍŽENÁ CENA

Zažiť šperk všetkými zmyslami – to je kolekcia LUNAVIT - kombinácia krásy, zdravia, pohody a dobrého pocitu. Vďaka tomuto veľmi hodnotnému náhrdelníku môžete mať svoju obľúbenú vôňu alebo éterický olej stále pri sebe bez toho, aby ste si ich museli opakovane nanášať na pokožku. Náš inovatívny aromatický náhrdelník dáva aj ľudom s alergiou možnosť mať svoj parfum alebo vôňu stále pri sebe a pri tom sa cítiť dobre.

49,95 € s DPH

Skladové číslo:

Výrobca: BEST SERVICE

Určite to poznáte, ráno si nanesiete svoju obľúbenú vôňu a na obed už nič necítite.

S našou aromatickou radou z kolekcie LUNAVIT sa Vám to už stať nemôže! V závislosti od koncentrácie parfumu alebo oleja vydrží ich vôňa na podložke viacero dní až týždňov.
Farbu podložky si môžete meniť podľa Vašej aktuálnej chuti, potreby alebo nálady, a tým si môžete počas dňa meniť aj rôzne vône.

Ako to funguje?

Otvorte prívesok a vložte do neho aroma podložku vo farbe podľa Vášho výberu – napr. ktorá je vhodná k Vášmu oblečeniu alebo nálade. Na podložku nastriekajte alebo nakvapkajte Vašu obľúbenú vôňu alebo olej. Postačia 2-3 strieknutia alebo 2-3 kvapky aromatického oleja. Prívesok je zvrchu perforovaný, aby sa vôňa mohla pekne rozvinúť.

Ďalšia výhoda: zadná strana prívesku je leštená s vysokým leskom, a preto môže byť použitá aj ako malé zrkadielko. Módny a elegantný doplnok s dvojitým úžitkom!

Balenie obsahuje: náhrdelník s aromatickým príveskom + 6 náhradných podložiek v týchto farbách: oranžová, sivá - melírovaná, čierna, fialová, červená a modrá.

Náhrdelník
Dĺžka - 50 alebo 90 cm, šírka - cca. 2,5 mm; karabínkový uzáver
Materiál: lesklá chirurgická oceľ

Prívesok
Rozmer - cca. 37,6 mm x 28,3 mm
Materiál - chirurgická oceľ (vrchná perforovaná, spodná – nosič pre podložku z filcu )

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Prihlásenie