Panel používateľa

Liečebná súprava SOLOQUA

Liečebná súprava SOLOQUA

DOPRAVA ZDARMA

Liečebná súprava SOLOQUA v sebe spojuje prednosti kruhového aplikátora SOLO a malého plochého aplikátora QUADRA. Tá vďaka svojej veľkosti generuje silné magnetické pole a je preto vhodný najmä k tlmeniu bolesti. V základnej výbave je v ponuke generátor pulzného magnetického poľa Technimag.

1610 € s DPH

Skladové číslo:

Výrobca: DIMAP

Veľmi sa osvedčil napríklad pri riešení syndrómu karpálneho tunela – u tohto ochorenia sa bolesti zápästia a brnenie dlane objavujú hlavne v noci a sú veľmi úmorné. Pravidelné používanie pulznej magnetoterapie u tejto diagnózy môže úplne nahradiť liečbu kortikoidmi a odvrátiť hrozbu nepríjemnej operácie. Malý aplikátor QUADRA je možné tiež s úspechom použiť pri odstraňovaní problémov s tzv. tenisovým lakťom či syndrómom "zmrznutého ramena". Ocenia ho tiež mamičky, ktorých deti často trápia bolesti bruška ("baby kolika") či rastúce zúbky. Kruhový aplikátor SOLO vytvára homogénne magnetické pole, ktoré rovnomerne prechádza celou hrúbkou ošetrovaného tkaniva. Preto je veľmi vhodný napríklad k tlmeniu bolestí hlavy a krčnej chrbtice či k regenerácii kĺbov postihnutých artrózou alebo reumatoídnou artritídou.

Liečebná súprava SOLQUA obsahuje: 

  • QUADRA - aplikátor S4HF pre NPMP, plochý tvar, rozmery: 230 × 230 mm, Indukcia max.: 25mT
  • SOLO - aplikátor pre NPMP, kruhový tvar Ø 240 x 80 mm , imnducia max.: 9mT
  • generátor magnetických pulzov TECHNIMAG so špeciálnymi sekvenčnými programami A, B, C a programami 0 – 13 na liečbu konkrétnych chorôb a ochorení
  • tester prítomnosti magnetického pola
  • návod k obsluhe
  • informačný a obrazový sprievodca liečbou NPMP
  • pevná koženková taška na prenášanie setu

 

 

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Prihlásenie