Panel používateľa

Terapeutický bodový magnet - pozlátený - hexagonálny s akupresurnymi výbežkami

Terapeutický bodový magnet - pozlátený - hexagonálny s akupresurnymi výbežkami

OSVEDČENÝ MODEL

Magnetoterapeutický izotropický feritový magnet, hexagonálneho tvaru, so siedmimi dotykovými bodmi na čelnej strane, je určený na presnú aplikáciu do bodu problému napr. bolesti, kde dokáže optimálne liečebne pôsobiť. Vďaka povrchovej úprave - pozlátením 24 karátovým zlatom - je vhodný najmä pre ľudí s alergiou na kovy. Používa sa na tlmenie bolesti orgánov, svalov, kĺbov, chrbtice a na zlepšenie krvného obehu*. Pred aplikáciou doporučujeme miesto i magnet očistiť liehom.

5,50 € s DPH

Skladové číslo:

Na nákup celého balenia poskytujeme 10% zľavu.

*O vlastnostiach magnetoterapie, indikáciách a kontraindikáciách sa dozviete na našich stránkach. 

 

Technické parametre: 

Materiál: ferit

Povrchová úprava: zlatené 24 kt. zlatom

Sila: 550 Gauss

Priemer: 8 mm

Výška: 3 mm

Akupresurne výbežky: 7

Počet kusov v balení: 10

 

ZDRAVOTNÉ UPOZORNENIE: Magnety nie sú určené pre osoby so zavedeným kardiostimulátorom alebo defibrilátorom, trpiace epilepsiou, osoby so zavedenými kovovými implantátmi, osoby so závažnými krvácavými , hnisavými a plesňovými ochoreniami, ako i pre tehotné ženy! V prípade akýchkoľvek pochybností kontaktujte svojho lekára alebo nás, radi Vám poradíme!

TECHNICKÉ UPOZORNENIE: Magnety neodkladajte do blízkosti identifikačných, telefónnych či platobných kariet a nosičov dát. Taktiež výrobok nenoste a neskladujte v blízkosti hodiniek!

 

    

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie