Chceli by sme Vás informovať, že tieto stránky prechádzajú rekonštrukciou, čoskoro pre Vás pripravíme nové stránky s novším obsahom.

 

 

 

 

PRÍĎTE SI K NÁM VYSKÚŠAŤ !

MAGNERIS - jeden z najmodernejších magnetoterapeutických prístrojov !

magneris_magnetoterapia

Vďaka jednoduchému polohovaciemu ramenu umožňuje aplikovať magnetoterapiu bezdotykovo, nie len po ležiačky, ale i v sede, v stoji, kľaku, na vozíku, či kompletne v sadre.

 

Má mimoriadne jednoduchú obsluhu ! Stačí len upraviť polohu aplikátorov, nastaviť jeden z 50-tich prednastavených programov a stlačiť tlačidlo ŠTART.

Miesto aplikácie osvetluje sada led diód.

 

Odborník má k dispozícií široku škálu frekvencií, môže individuálne nastaviť intenzitu, čas aplikácie, tvar krivky, pulzáciu a takto vystavaný program si potom môže klient uložiť napr. pod menom pacienta.  

 

 

Viac informácií nájdete na stránke MAGNERIS

Prezentáciu si prosím dohodnite zavolaním na číslo: 0907 743 899

 

 

UROBTE NIEČO PRE SEBA A SVOJICH BLÍZKYCH!

 

Oboznámte sa s možnosťami prevencie, rekonvalescencie a zlepšenia zdravotného stavu so zameraním najmä na nechemické technológie, ako je magnetoterapia, termoterapia, záporná ionizácia a optimálna likvidácia baktérií, húb a pliesní, ako aj vírusov, ktoré nás dnes a denne vážne ohrozujú ! 

 

Radi Vám prezradíme ako je možné znížiť množstvo konzumovaných liekov pri zachovaní, či dokonca zvýšení ich účinnosti alebo ako eliminovať nežiadúce účinky liekov, či dokonca ako sa napríklad zbaviť bolesti bez toho, aby sme si museli zobrať tabletku.

 

Taktiež sa u nás môžete dozvedieť ako je možné skvalitniť a urýchliť rekonvalescenciu po úraze, či po operácii. 

 

 

Pravidelne pre Vás vyhľadávame, kontraktujeme a ponúkame nové a nové výrobky so zásadou, že každý je bezpečný, certifikovaný a otestovaný !

 

 

Kliknutím na obrázok v sekcii produkty alebo e-shop budete presmerovaný na konkrétnu stránku!

 

 

... príjemný pobyt na našich stránkach !