Prevencia nielen pred prasacou chrípkou

06.02.2013, 17:20, ENERGOPROGRES, s.r.o.

"PRASACIA CHRÍPKA MÔŽE BYŤ PEKNÁ SVIŇA !"

                                                                                          M.L.

 

Odporúčame vám jednoduché veci, ktoré môže robiť každý !

Zdá sa, že prasacia chrípka nemá prirodzený pôvod a že je súčasťou veľkého biznisu, vrátane politického, a že vakcína nielenže nemusí byt účinná, ale že môže byt dokonca nebezpečná !


Podstatne bezpečnejšie ako očkovanie je držať sa týchto niekoľkých rád ktoré Dr. Vinay Goyal, ako špecialista v odbore, hovorí: „Jedinými miestami vstupu (vírusu do organizmu) sú nosné dierky a ústa resp. krk. Pri takejto globálne epidémií je takmer nemožné vyhnúť sa styku s vírusom H1 N1 napriek všetkej obozretnosti. Kontakt s vírusom nie je takým problémom, ako je jeho šírenie, pokiaľ ste ešte zdraví neprejavujú sa žiadne symptómy infekcie vírusom H1 N1, aby ste zabránili jeho šíreniu, zhoršeniu symptómov a rozvinutiu sekundárnej infekcie, existujú jednoduché kroky, ktoré môžete vykonávať, a ktoré nie sú dostatočne propagované v oficiálnymi médiami (namiesto toho sa propaganda sústreduje na riešenia ktoré prinášajú zisky farmabiznisu - ako je napríklad očkovanie):

 

1. Často si umývajte rúky ! - rukami prenášate veľmi veľké množsvo nečistôt a snimi spojených bacilov 


2. Nedotýkajte sa zbytočne tváre ! - odolajte pokušeniu dotýkať sa akejkoľvek časti tváre (pokiaľ nechcete jesť, piť, či si svoju tvár umývať ....)


3. Kloktajte 2x denne teplú slanú vodu ! - ( ak nedôverujete slanej vode používajte Listerin, alebo podobné ústne vody). Vírusu H1N1 sa trvá približne 2-3 dni po prijatí prvej infekcie než sa ukážu prvé charakteristické symptómy v krku, alebo v prínosových dutinách. Jednoduché kloktanie zabraňuje šíreniu vírusu. Svojím spôsobom má kloktanie slanou vodou rovnaký efekt na zdravého jedinca, ako má liek na infikovaného. Nepodceňte tento jednoduchý, lacný a veľmi mocný preventívny spôsob.


4. Tak ako v bode 3, je výborné si vypláchnuť nosné dierky teplou slanou vodou aspoň 1x denne. Nie každý však vie používať túto starodávnu metódu prevzatú z jógy. Pomôže však i jednoduché čistenie nosných dierok pomocou vatových tampónov namočenými v teplej slane vode aspoň 1-2x denne, pričom je vhodné častejšie smrkať.


5. Posilňujete imunitu vysokýmu dávkami vitamínu C ! - či už jedením potravín bohatých na vitamín C alebo prírodných produktov ako ja napríklad Rakytník. Ak vitamín C musíte nahradiť chemickou náhradou napr. práškom či tabletami, uistite sa, že tablety obsahujú i Zinok, ktorý napomáha vstrebávaniu vitamínu C, prípadne ho užívajte spolu s práškom.


6. Pite toľko teplých nápojov, koľko len môžete ! - čaj, kávu, atď. Pitie teplých nápojov má rovnaký účinok ako kloktanie, ale v opačnom smere. Pitím sa vymýva šíriaci vírus z krku do žalúdka, kde nemôže prežiť, ani sa šíriť či nejako škodiť.“

 

Dovoľujeme si ešte ku slovám Dr. Goyala dodať, že:

 

7. Používajte jednoduché likvidačné prístroje ako je napr. lasér ! - výborným pomocníkom pri likvidácií vírusov hrdle a v nose je laserový lúč či už z terapeutických prístrojov alebo dokonca z laserového ukazovátka ( pozor na oči ! )


8. Zabezpečte aby sa v prostredí kde sa zdržujete prevládali ZÁPORNÉ IÓNY ! - Vírus H1N1 má veľký problém sa šíriť v prostredí ktoré je bohaté na záporné ióny preto pri výskyte vírusu v domácnosti, alebo ešte viac vo firmách, najmä v open Office, je dôležité zapnúť ionizačné zariadenia a čističky vzduchu a nezapínať klimatizáciu pokiaľ táto ionizátory s čistením neobsahuje.

Rozširujte prosím tento návod všade kde len môžete, nikdy neviete, kto môže vďaka tomu zostať nažive ...

Ďalšie informácie: http://www.youtube.com/watch?v=ebcG_WcsezY

Autor článku: Dr Vinay Goyal, Vladimír Müller

 

 
« Späť


Diskusia: "Prevencia nielen pred prasacou chrípkou"
Dátum: Meno: Komentár:
- Žiadne komentáre -
Pridať komentár | Zobraziť všetky komentáre