Komentáre

5 OBLASTÍ ZACHOVANIA ŽIVOTA

5 OBLASTÍ ZACHOVANIA ŽIVOTA, KTORÉ ZÁSADNE OVPLYVŇUJE MAGNETIZMUS

1. OCHRANA PRED KOZMICKÝM ŽIARENÍM
2. ZEMSKÁ PRÍTAŽLIVOSŤ
3. ZABEZPEČOVANIE SPRÁVNEHO FUNGOVANIA VŠETKÝCH ELEKTROCHEMICKÝCH OPERÁCIÍ NA ÚROVNI OD NAJMENŠÍCH ČASTÍC AŽ PO PLANÉTU (CHEMICKÉ, FYZIKÁLNE VAZBY A REAKCIE )
4. ZABEZPEČOVANIE SPRÁVNEHO CHODU ČASOVÝCH CYKLOV BIOLOGICKÝCH SYSTÉMOV (VPLYV DŇA A NOCI, ROČNÝCH OBDOBÍ NA NAŠU ČINNOSŤ )
5. VODÍTKO PRE VŠETKY ŽIVÉ ORGANIZMY (BUNKY, ŽIVOČÍCHY ...., REZONANČNÝ PRENOS INFORMÁCIÍ )

V PRÍPADE VÝPADKU KTOREJKOĽVEK Z UVEDENÝCH FUNKCIÍ NASTÁVA ABSOLÚTNY ROZPAD SYSTÉMU !

A pretože človek je biologický elektromagnet fungujúci na jednosmerný elektrický prúd o viac-menej stálom napätí, ktoré rozvádza polovodičová nervová sieť v digitálnom a čiastočne analógovom režime a magnetická energia generuje tento elektrický prúd, ktorý stabilizuje biologický magnetizmus, MÁME PROBLÉM, O KTOROM SA NEHOVORÍ !

Pred 4000 rokmi mala naša planéta elektromagnetickú indukciu o sile najmenej 4 Gauss / 0,0004 Tesla. Za uplynulých 4000 rokov sa však podstatne zmenila. Dnes nameráme v priemere už len 0,6 Gauss / 0,00006 Tesla. Tento stav môže ovplyvňovať celkové zhoršovanie zdravotného stavu ľudstva najmä v oblasti onkologických ochorení.Zatiaľ nie sú vložené žiadne príspevky.
 

Pridať komentár


Meno:

Názov:


Komentár:
Poznámka: Neradi príspevky moderujeme, ale nemiestne príspevky alebo príspevky mimo tému budú odstránené. Ďakujeme za pochopenie.