CHCETE ZĽAVU? NECH SA PÁČI !

15.11.2017, 11:52 , ENERGOPROGRES, s.r.o. | Komentáre: 0 | Počet zobrazení: 774

CBworld karta

Ku vianociam 2017 pripravujeme pre našich zákazníkov možnosť účastniť sa na celosvetovom zľavovom programe ENERGOPROGRES - CASHBACK WORLD, kliknutím na nadpis sa Vám otvorí formulár bezplatnej registrácie! 

Celý článok...

Štrnásť základných práv pacienta v EÚ

21.05.2013, 09:09 , ENERGOPROGRES, s.r.o. | Komentáre: 0 | Počet zobrazení: 2676


Práva pacientov chráni slovenská legislatíva, Európska charta práv pacientov a ochranný orgán Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou. Práva pacientov v Slovenskej republike sú garantované reformnými zákonmi NR SR. Rešpektovanie práv pacientov v poskytovaní zdravotnej starostlivosti žiaľ nie je v praxi bežné. Aj preto je dobré si ich osvojiť. Európska charta práv pacientov je dokument prijatý už v roku 2002. Charta pozostáva zo štyroch častí, a jej konkrétnych štrnásť práv pacientov je obsiahnutých v druhej časti. Prvá časť Charty s názvom Základné práva, vymedzuje okruh pôsobnosti základných práv v EÚ ako aj zdroje, na ktoré sa Charta odvoláva. Cieľom všetkých týchto práv je zaručiť vysokú úroveň ochrany ľudského zdravia. Práva musia byť chránené na celom území Európskej únie.

Celý článok...

Prevencia nielen pred prasacou chrípkou

06.02.2013, 17:20 , ENERGOPROGRES, s.r.o. | Komentáre: 0 | Počet zobrazení: 3268

"PRASACIA CHRÍPKA MÔŽE BYŤ PEKNÁ SVIŇA !"

                                                                                          M.L.

 

Odporúčame vám jednoduché veci, ktoré môže robiť každý !

Zdá sa, že prasacia chrípka nemá prirodzený pôvod a že je súčasťou veľkého biznisu, vrátane politického, a že vakcína nielenže nemusí byt účinná, ale že môže byt dokonca nebezpečná !

Celý článok...

PODNIKATELIA - chránite si svoje investície?

15.01.2012, 23:24 , ENERGOPROGRES, s.r.o. | Komentáre: 0 | Počet zobrazení: 3040

     Naša firma sa aktívne zúčastnila na odbornom fóre pre fyzioterapiu v rámci odborných kongresov na výstave MEDICA 2011 v Nemeckom Düsseldorfe, ktorý sa konal v dňoch 16-19.11.2011.

Popri množstve zaujímavých tém nás zaujala najmä jedna ktorá nesie nasledujúcu myšlienku:
Firmy a spoločnosti investujú nemalé prostriedky na vzdelávanie svojich kľúčových zamestnancov, je nevyhnutné aby im poskytovali i rovnako efektívnu zdravotnú starostlivosť a to priamo na pracovisku.

Celý článok...

KAM SA TO UBERÁŠ ZDRAVOTNÁ STAROSTLIVOSŤ ?

02.02.2013, 18:45 , ENERGOPROGRES, s.r.o. | Komentáre: 0 | Počet zobrazení: 3022

Pamätníci pamätajú na pomerne známy poľský film SEX MISIA v ktorom na obyvateľov pravidelne ziape automatický výdajník liekov – ZOBER SI TABLETKU! Tento záber je snom farmaceutickej loby ku ktorému sa pomaly ale iste blížime!

EU legislatíva zaviedla pre liečivé rastliny neprimeranú reguláciu. Prišlo ku ich vylúčeniu z režimu potravín a odsunutie do vysoko obmedzujúceho režimu, ktorý bol šitý na mieru pre priemyslom vyrábané lieky. Zakazuje užívať u potravín tvrdenie, ktoré by naznačovali ich vplyv na zdravie, s výnimkou tvrdení, ktoré budú schválené Európskou komisiou. „Všetko smeruje k tomu, že sa plánuje možnosť použitia výhradne chemických liekov a úplný zákaz použitia bylín. Kto za týmto nariadením stojí je viac než jasné… Pokiaľ sa teraz nezobudíme a nezačneme s tým niečo robiť, niekto nám odoberie ďalší kus z práv slobodného človeka, možnosť výberu voľby starostlivosti o svoje zdravie“
„Pod zámienkou ochrany spotrebiteľa sa berie ľuďom bezpečná a dostupná alternatíva a nahradzuje ju inštitucionalizovaným prístupom. Európske úrady sa stavajú medzi človeka a prírodu a rozhodujú o tom, čo sa o liečivých rastlinách smieme a nesmime dozvedieť,“ komentuje nariadenie EU prof. Ing. Pavel Valíček, DrSc. „V praxi sa tým naplňuje arogancia a diktát moci. Obyvatelia EU sú ukracovaný na svojich právach, pretože je im odopieraná základná možnosť slobodne si zvoliť spôsob starostlivosti o svoje zdravie, ako je to v skutočnosti zakotvené v Základnej listine ľudských práv a slobôd. 

Celý článok...

Zlyhanie farmaceutického priemyslu a dohľadu nad ním

02.02.2013, 18:34 , ENERGOPROGRES, s.r.o. | Komentáre: 0 | Počet zobrazení: 2254


Lekári, pozor! Tí, kto vám klamú nie sú bylinkári, ale ... renomovaní výrobcovia bežných liekov!


• Aliancia pre ochranu ľudského výskumu varuje: Farmaceutický gigant Merck si u Elsevier zaplatil vytvorenie falošného recenzované vedeckého časopisu

• Tým, ktorí nepoznajú prostredie výrobcov bežných liekov, sa môžu zdať výroky Johna Rengena Virapen prehnané. To bohužiaľ nie sú. Virapen je výborným znalcom medicíny, biochémie i komerčného prostredia. Dobre vie čo hovorí !

John Virapen: Acylpyrín vás môže zabiť skôr, ako sa dostanete k dverám lekárne

Dr John Rengen Virapen, Whistleblower of the Psychopathic Pharmaceutical Industry, Speaks Out

 

Merck si u Elsevier zaplatil vytvorenie falošného recenzované vedeckého časopisu - čítajte v článku!
 

Celý článok...

Desať najväčších lží o zdravotnej starostlivosti

14.05.2012, 21:49 , ENERGOPROGRES, s.r.o. | Komentáre: 0 | Počet zobrazení: 2184

Konvenčná zdravotná starostlivosť nie je založená ani na zdraví ani na starostlivosti. Je v podstate založená na zakorenenom systéme medicínskych mýtov, ktorý je obhajovaný a praktizovaný tými, ktorí majú prospech z trvalého stavu choroby. Tento systém medicínskych mýtov by tiež mohol byť označený jednoducho ako “lži” a dnes sa chcem podeliť s čitateľmi Natural News o desať najväčších klamstiev, ktoré sú propagované systémom konvenčné zdravotnej starostlivosti v dnešnej Amerike.

Celý článok...

Problematika SIDS a jej možnosti fyzikálneho riešenia

23.03.2010, 19:32 , ENERGOPROGRES, s.r.o. | Komentáre: 0 | Počet zobrazení: 2864

Ako zástupca SR sa zúčastňujem na výskumnej činnosti v oblasti zdravia a životného prostredia obydlí,  kde sa venujeme i hľadaniu príčin SIDS (syndrómu náhleho úmrtia dojčiat) . Na základe našich pozorovaní ku SIDS prispieva prevaha kladných iónov v prostredí na životne dôležitými zápornými iónmi.

Celý článok...

Lieky nám z peňaženiek vytiahli viac peňazí

14.05.2012, 21:45 , ENERGOPROGRES, s.r.o. | Komentáre: 0 | Počet zobrazení: 2070

Lieky nám z peňaženiek vytiahli viac peňazí
Ľudia museli vo väčšej miere uhrádzať platby v hotovosti.

BRATISLAVA, 14.05.2012 17:43 | TASR / TVNOVINY.sk
0

Ceny v zdravotníctve rástli v apríli 2012 rýchlejšie než Národná banka Slovenska pôvodne predpokladala.
"V rámci cien zdravotníctva sa zvýšili ceny liekov predpísaných lekárom takmer o 11 % s príspevkom 0,10 percentuálneho bodu k celkovej inflácii," informovala dnes banka.
Zdraženie regulovaných cien liekov bolo dôsledkom ich novej kategorizácie. Niektoré lieky, ktoré boli podľa predchádzajúcej kategorizácie s doplatkom, sú po novom plne hradené pacientom.
Na základe údajov Štatistického úradu (ŠÚ) SR vzrástli spotrebiteľské ceny merané národným indexom CPI v apríli medziročne o 3,6 % a medzimesačne o 0,3 %.

 

Celý článok...

Princíp pôsobenia statického magnetického poľa na cievny systém a krvný obeh

15.01.2012, 22:55 , ENERGOPROGRES, s.r.o. | Komentáre: 0 | Počet zobrazení: 3567

Magnetické pole nám dokáže zásadným spôsobom zlepšiť funkčnosť organizmu, upraviť krvný tlak, či nás ochrániť pred množstvom život ohrozujúcich ochorení ! 

Celý článok...

STOP CHRÍPKE

02.08.2009, 21:31 , ENERGOPROGRES, s.r.o. | Komentáre: 0 | Počet zobrazení: 2467

ZASTAVME ŠÍRENIE CHRÍPKOVÉHO VÍRUSU !

Vážení priatelia,
práve v týchto dňoch je zdravie slovenskej populácie tvrdo skúšané rozmáhajúcou sa chrípkovou pandémiou.

Odborníci radia:
- vyhýbajte sa kontaktu s väčším množstvom ľudí !
- nechoďte do reštaurácií, na športové podujatia, diskotéky, kostolov a pod.
- jedzte veľa zeleniny a ovocia
- nechajte sa preventívne zaočkovať

ako sa vyhnúť kontaktu s väčším množstvom ľudí ?

Zavrieť sa na mesiace doma ?

Ovocie a zelenina – koľko je veľa?

Zaočkovať ?

A čo keď je vakcína neúčinná alebo má ešte horšie negatívne účinky, ako sa to potvrdilo už viac krát  ! 

A čo keď som už napadnutý vírusom a priebeh choroby sa zhorší ?

Máme lepšie riešenie !

 

Celý článok...

Záporná ionizácia - dôležitý faktor pre náš život

02.08.2009, 21:15 , ENERGOPROGRES, s.r.o. | Komentáre: 0 | Počet zobrazení: 3358

Po technickom boome v 90 rokoch 20 storočia kedy sme sa priam obklopili elektronikou konečne prichádzajú i informácie o jej škodlivosti - priam jej zásluhe na našom zlom zdravotnom stave.

 

Celý článok...

ODBORNÉ TESTY ČISTIACEJ TECHNIKY

21.09.2009, 11:39 , ENERGOPROGRES, s.r.o. | Komentáre: 0 | Počet zobrazení: 2502

Na viacerých internetových serveroch zaoberajúcich sa porovnávaním kvality, schopností a vlastností čistiacej techniky, sa môžete dočítať, čo je pre čistotu vašej domácnosti najoptimálnejšie.

Je zarážajúce, že sa i odborníci schyľujú k nekalým praktikám skresľovania údajov. Po preštudovaní si viacerých odborných posudkov musím konštatovať, že všetky merania boli prevádzané len za optimálnych podmienok, ktoré sú v bežnej praxi v podstate nereálne. 

Celý článok...

Rozšírte naše rady ! - ponuka zaujímavej spolupráce

06.09.2008, 17:02 , ENERGOPROGRES, s.r.o. | Komentáre: 0 | Počet zobrazení: 2050

Máte skúsenosti s obchodnou činnosťou v oblasti doplnkov výživy, podporných liečebných prostriedkov, liečebnej kozmetiky, liečebných prístrojov či magnetoterapie?
Najväčšia nadnárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou výrobkov pre každodennú magnetoterapiu, relaxačných a rehabilitačných pomôcok, ako i množstvo ďalších výrobkov pre život a zdravie, pozýva všetkých záujemcov ku svojmu úspešnému podnikaniu.

Spojte príjemné s užitočným. Práve na Slovensko vstupuje jedna z najväčších nadnárodných spoločností v oblasti medicínskych podporných prostriedkov z oblasti magnetoterapie a rehabilitácie. Produkty pomáhajú a dobre zaplatená práca teší!

Výhradné obchodné zastúpenie nadnárodnej spoločnosti hľadá usilovných, samostatných a vytrvalých spolupracovníkov pre distribúciu zaujímavých výrobkov z oblasti magnetoterapie, relaxácie a zdravého životného štýlu.

 

Celý článok...

PULZNÍ MAGNETOTERAPIE

25.02.2008, 20:53 , ENERGOPROGRES, s.r.o. | Komentáre: 0 | Počet zobrazení: 2973

Článok o skúsenostiach popredného českého odborníka na magnetoterapiu a primára oddelenia pulznej magnetoterapie pri nemocnici Městec Králové  - MUDr. Jiřího Chvojku, CSc.

Celý článok...

Zem môže o 2000 rokov stratiť magnetické pole

25.02.2008, 21:03 , ENERGOPROGRES, s.r.o. | Komentáre: 0 | Počet zobrazení: 1925

WASHINGTON - Magnetické pole Zeme výrazne slabne relatívne krátky čas. Vyplýva to z analýz lodných denníkov za ostatných vyše 400 rokov, ktorú uskutočnil tím Davida Gubbinsa z univerzity v anglickom Leedse.
Celý článok...

5 OBLASTÍ ZACHOVANIA ŽIVOTA

25.02.2008, 20:07 , ENERGOPROGRES, s.r.o. | Komentáre: 0 | Počet zobrazení: 2721

5 OBLASTÍ ZACHOVANIA ŽIVOTA, KTORÉ ZÁSADNE OVPLYVŇUJE MAGNETIZMUS

1. OCHRANA PRED KOZMICKÝM ŽIARENÍM
2. ZEMSKÁ PRÍTAŽLIVOSŤ
3. ZABEZPEČOVANIE SPRÁVNEHO FUNGOVANIA VŠETKÝCH ELEKTROCHEMICKÝCH OPERÁCIÍ NA ÚROVNI OD NAJMENŠÍCH ČASTÍC AŽ PO PLANÉTU (CHEMICKÉ, FYZIKÁLNE VAZBY A REAKCIE )
4. ZABEZPEČOVANIE SPRÁVNEHO CHODU ČASOVÝCH CYKLOV BIOLOGICKÝCH SYSTÉMOV (VPLYV DŇA A NOCI, ROČNÝCH OBDOBÍ NA NAŠU ČINNOSŤ )
5. VODÍTKO PRE VŠETKY ŽIVÉ ORGANIZMY (BUNKY, ŽIVOČÍCHY ...., REZONANČNÝ PRENOS INFORMÁCIÍ )

V PRÍPADE VÝPADKU KTOREJKOĽVEK Z UVEDENÝCH FUNKCIÍ NASTÁVA ABSOLÚTNY ROZPAD SYSTÉMU !

A pretože človek je biologický elektromagnet fungujúci na jednosmerný elektrický prúd o viac-menej stálom napätí, ktoré rozvádza polovodičová nervová sieť v digitálnom a čiastočne analógovom režime a magnetická energia generuje tento elektrický prúd, ktorý stabilizuje biologický magnetizmus, MÁME PROBLÉM, O KTOROM SA NEHOVORÍ !

Pred 4000 rokmi mala naša planéta elektromagnetickú indukciu o sile najmenej 4 Gauss / 0,0004 Tesla. Za uplynulých 4000 rokov sa však podstatne zmenila. Dnes nameráme v priemere už len 0,6 Gauss / 0,00006 Tesla. Tento stav môže ovplyvňovať celkové zhoršovanie zdravotného stavu ľudstva najmä v oblasti onkologických ochorení.

Celý článok...

PULZNÍ MAGNETICKÉ POLE A SKELET

25.02.2008, 20:57 , ENERGOPROGRES, s.r.o. | Komentáre: 0 | Počet zobrazení: 3161

Odborný článok od popredného odborníka na magnetoterapiu MUDr. Jiřího Chvojku, CSc., ktorý svojimi výsledkami dosiahol množstvo medzinárodných ocenení a uznaní. Celý článok...

MOŽNOSTI PULZNÍHO MAGNETICKÉHO POLE V DĚTSKÉ NEUROLOGII

25.02.2008, 21:01 , ENERGOPROGRES, s.r.o. | Komentáre: 0 | Počet zobrazení: 2186

Ďalší článok popredného českého odborníkma na magnetoterapiu - prim. MUDr. Jiřího Chvojky, CSc. publikovaný na stránkach neurologickej spoločnosti.   Celý článok...